مانیتورینگ و شناسایی آسیب پذیری های سایت شرکتی یا فروشگاه اینترنتی شما

sina yeganeh

2020-05-07
10 دقیقه
دسته بندی :

مانیتورینگ و شناسایی آسیب پذیری های سایت شرکتی یا فروشگاه اینترنتی شما

اگر هنوز جزو مدیرانی هستید که به امنیت سایت و سرور خود اهمیت نمی دهید ، کسب و کار شما در خطر می باشد و می بایست هر چه زودتر مشکلات امنیتی  سایت خود را شناسایی و رفع کنید چون هر لحظه افراد سودجو، هکرها و یا یک شخص علاقه مند به هک با چند ابزار ساده می تواند به اطلاعات کسب و کار شما دسترسی پیدا کند و تمام اعتبار و مشتریان شما را در یک لحظه از بین ببرد.

وبگارد در بستر ابری به شما این امکان را می دهد که همین حالا خودتون یک تست بر روی سایت خود انجام دهید و نتیجه وضعیت فعلی امنیت و سرور خود را به دست آورید. این تست توسط یک سامانه کاملا هوشمند به نام اسکنر وبگارد بر روی سایت شما انجام می شود و به صورت آنی می توانید تنظیمات نادرست، آسیب پذیری ها، خطاهای تنظیمات سرور و هر گزارشی که شما لازم است از وضعیت سرور یا سایت خود داشته باشید را به شما می دهد.

وبگارد به شما کمک می کند تا آسیب پذیری ها را در وب سایت ها و زیرساخت های شبکه به سرعت کشف و شناسایی کنید. ما مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهیم که به سادگی وبا کمترین هزینه و بهترین نتیجه از وضعیت امنیت وبسایت و زیر ساخت های شبکه با خبر شوید.

به شما پیشنهاد می دهم همین حالا یک اسکن آسیب پذیری و تست نفوذ بر روی سایت خود انجام دهید:

  • ثبت دامنه و تایید دامنه

پس از ثبت نام و ورود به سامانه  لطفا دامنه خود را ثبت کنید  و دامنه خود را تایید کنید.

  • انتخاب بسته و شروع اسکن
  • دریافت گزارش و نحوه رفع آسیب پذیری
برچسب ها:
اشتراک گذاری: