وب اپلیکیشن فایروال وبگارد

(جلوگیری از حملات وب (لایه ۷

فایروال امنیتی وبگارد به صورت Cross Platform  برای سیستم عامل های ویندوز و لینوکس قابل استفاده می باشد . این فایروال به صورت یک ماژول برای وب سرور می باشد و خود را در مسیر ترافیک ورودی و خروجی سرورهای وب قرار دهید تا بصورت یک حایل امنیتی عمل کند. بدین شکل که حملات را پیش از آنکه به اپلیکیشن برسند دفع می کند. این فایروال به صورت Real Time ترافیک مربوط به وب اپلیکیشن را مانیتور کرده و با به کار بردن یک امنیت چندلایه و یکپارچه، امنیت کامل را به جهت نرم افزارهای کاربردی تحت وب داخلی و خارجی شبکه در برابر تمام حملات وب برقرار می‌نماید. با استفاده از فایروال امنیتی وبگارد می توانیم کنترل کاملی روی ترافیک وب داشته و از از حملات جلوگیری کرده و گزارش کاملی از این حملات داشته باشیم.

application-delivery-web-application-firewalls-diagram-simple-1

قابلیت های فایروال امنیتی وبگارد

 مانیتور Real Time و شناسایی حملات

 فایروال وب اپلیکیشن وبگارد در کوتاه ترین زمان ممکن هر محیط تحت وب را در برابر بیش از ۱۴,۰۰۰ مورد آسیب پذیری نرم افزاری و پیکربندی های ناقص سرور، ایمن می سازد.

 شرکت‌ها و سازمان‌ها با هشدارها و لاگ‌های دقیق از تلاش هایی که برای نفوذ به سیستم انجام شده به همراه اطلاعات لازم در مورد انواع حملات، مبدا حملات،  واکنش های انجام گرفته و بسیاری موارد دیگر تغذیه می کند

 فراهم آوردن امنیت و محافظت آنی بلافاصله بعد از پیاده سازی و بدون نیاز به هرگونه دستکاری و تغییر در وب اپلیکیشن‌ها

 سهولت کاربری بالا و بدون نیاز به تخصص و دانش ویژه

 ابزارهای پیشرفته برای کاهش وضعیت False Positive به همراه قابلیت ارزیابی کاربر و ردیابی

 تمامی ترافیک های ورودی و توسط فایروال وب گارد بررسی میگردند و در صورتی که مورد مشکوک یا مطابق با رول های تعریف شده باشد جلوی آن گرفته می شود.

تمامی فایل های در هنگام بارگذاری، از طریق فایروال بصورت کامل و طبق آخرین آپدیت رول ها بررسی میگردند و در صورتی که مورد مشکوک و مطابق با الگوهای تعریف شده مانند درب های پشتی و شلرها وجود داشته باشد به سرعت شناسایی و قرنطینه کند

 جلوگیری از حملات و سواستفاده از آسیب پذیری های ۱Day با استفاده از پچ های امنیتی ارائه شده.

 تشخیص و جلوگیری از فعالیت ربات ها و اسکنرهایی همچون Acunetix , Netsparker,AppScan و …

روش های پیاده سازی فایروال وب اپلیکیشن وبگارد

فایروال وبگارد یک WAF به صورت embeddable میباشد، به این معنی که این ماژول امنیتی  به عنوان بخشی از ساختار وب سرور شما می شود که روی سرور شما نصب و راه ندازی خواهد شد.
این متد شامل مزایای زیر است:

هیچ تغییری در شبکه شما ایجاد  نخواهد شد و تنهای چند دقیقه نیاز دارید تا این فایروال را به وب سرور خود اضافه کنید و به دلیل این که فایروال وبگارد  به عنوان بخشی از سیستم وب سرور کار میکند کمترین میزان سرباری منابع را در زمان کار بر روی داده خواهد داشت و پیاده سازی راهکار های Load Balancing و Scaling به راحتی قابل اجرا خواهد بود.

فایروال وبگارد  میتواند به حالت reverse proxy server نیز روی سرور کار کند که در این حالت به عنوان میانجی برای یک یا چند سرور معین عمل می‌کند .در این حالت درخواست ها به جای اینکه مستقیم به وب سرور برسند به فایروال وب گارد فرستاده می شوند. در این حالت فایروال وبگارد بر اساس  قوانین امنیتی تعریف شده  در خواست ها را بررسی کرده و جلوی حملات را قبل از رسیدن به وب سرور می گیرد.کلاینت معمولا در چنین حالتی متوجه وجود سرور اصلی که در پشت فایروال پنهان شده است  نخواهد شد و تصور می‌کند درخواست خود را برای سرور اصلی ارسال کرده است.

مزایای این روش ، جلوگیری زیادی در حملات DOS ، افزایش سرعت پاسخگویی ، کاهش لود سرور به شکل چشم گیر به علت کم شدن تعداد Query ها و Request ها می شود.

این ماژول بر روی بسیاری از سیستم عامل ها قابل استفاده میباشد و در حال حاضر روی Linux, Windows, Solaris, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, AIX, Mac OS X و HP-UX قابل فعال سازی و نصب میباشد.

 

هزینه سالیانه
5,000,000

ماهیانه : ۵۰۰/۰۰۰ تومان

  • جلوگیری از حملات وب
  • تشخیص حملات و گزارش آنها
  • به روز رسانی رول ها
  • جلوگیری از حملات خارج شدن از سرویس
  • جلوگیری ربات و اسکنر

با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم برای راهکارهای امنیتی با بالاترین کیفیت و همچنین نمونه های روش انجام کار ما را ببینید

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما