تست نفوذ پذیری و ایمن سازی اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS)

نگران ایمن سازی اپلیکیشن های موبایل توسعه یافته خود نباشید . برای دریافت خدمات تست نفوذ پذیری و رفع آسیب پذیری های اپلیکیشن موبایل خود با متخصصان وبگارد در ارتباط باشید.

درخواست تست نفوذ پذیری وب سایت

به منظور اطمینان از اپلیکیشن موبایل خود می توانید از خدمات ما استفاده کنید

بررسی معماری و طراحی اپلیکیشن 

میزان کیفیت کد ها و حملات reverse engineering 

کشف منابع ذخیره اطلاعات و بررسی سطوح دسترسی به اطلاعات  

بررسی رمزنگاری های استفاده شده

نحوه احراز هویت کاربران و  بررسی میزان امنیت سطوح کاربری

بررسی ارتباطات شبکه ای و وب سرویس اپلیکیشن موبایل

 

مراحل اجرایی تست نفوذ پذیری وب سایت

این ارزیابی به منظور ایجاد و حفظ اطلاعات در برنامه های کاربردی تلفن همراه می باشد. از طریق این ارزیابی هدف ما طبقه بندی خطرات امنیتی اپلیکیشن تلفن همراه و ارائه استاندارهای امنیتی برای کاهش تاثیر و احتمال بهره برداری است.

کشف آسیب پذیری های

بررسی و تست اپلیکیشن موبایل با استفاده از جدید ترین روش های حمله

تست عملکردی

در این تست عملکرد اپلیکیشن در نسخه های مختلف موبایل و خطاهای موجود مورد بررسی قرار می گیرد

مجوزهای دسترسی

بررسی سطوح دسترسی اپلیکیشن و خطرهایی که برای کاربر نهایی وجود دارد

تست نفوذ پذیری اپلیکیشن های اندروید

Reverse Engineering and Static Analysis

Dynamic and Runtime Analysis

Network Analysis and Server Side Testing

Bypassing Root Detection and SSL Pinning

Security Libraries

تست نفوذ پذیری اپلیکیشن های IOS

Access Filesystem on iDevice

Reverse Engineering and Static Analysis

Dynamic and Runtime Analysis

Network Analysis and Server Side Testing

Bypassing Root Detection and SSL Pinning

Security Libraries

گزارش تست نفوذ پذیری اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن ها و برنامه های موبایل روز به روز رایج تر می شود و بسیاری از کسب و کارها اپلیکیشن های موبایلی برای ارائه خدمات بهتر و سریع برای مشتریان خود راه اندازی کرده اند .این اپلیکیشن ها عموما  به وب سایت یا وب سرویس شما متصل می شوند که اگر نکات امنیتی در آن رعایت نشده باشد سرقت اطلاعات، دسترسی به حساب های کاربری افراد، پی بردن به مکان شخص و خواندن پیام های شخصی مشتریان شما تنها بخشی از آسیب پذیری های احتمالی در اپلیکیشن شما می باشد. به منظور اطمینان از اپلیکیشن موبایل خود می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

دانلود

تکنولوژی و ابزارهای تست نفوذ

استفاده از آخرین تکنولوژی و ابزارهای تست نفوذ یکی از ملاکهای کیفیت یک تست نفوذپذیری وب سایت میباشد، این ابزارها خود نیز نیازمند مهارت و تجربه است که در صورت بی‌دقتی در فرایند تست نفوذ ممکن است آسیبی به سیستم وارد شود که نتایج نامطلوبی در بر داشته باشد. تیم امنیتی وبگارد با تهیه ابزارهای تجاری، غیر تجاری، رایگان و با تکیه به نیروی انسانی خبره ، تست جامع و کاربردی را بر روی وب سایت شما اجرا می کند.

تست نفوذ پذیری چگونه انجام می شود؟

تست نفوذ با معرفی یک IP مشخص و تایید شده از شرکت انجام می‌گردد و با قرار گیری در جایگاه یک هکر به شناسایی و پویش آسیب پذیریها پرداخته میشود. . در این نوع تست بر روی سرورها، زیرساخت و نرم افزارهای مرتبط در هدف تمرکز میشود. این نوع تست هم میتواند بدون داشتن هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با شبکه مقصد انجام شود و یا بلعکس، میتواند با داشتن اطلاعات کامل در رابطه با توپولوژی و محیط مقصد صورت پذیرد.

استفاده از تیم انسانی برای تست نفوذ پذیری

تفاوت اساسی این دو مدل تست امنیتی درگیر بودن انسان در فرآیند تست میباشد. یک انسان با تجربه و خلاق که توانایی تفکر و تولید راهکارهای ابداعی را دارا است از یک نرم افزار خودکار که دارای قوانین تعریف شده است، بسیار کارآمدتر میباشد. یک انسان می تواند یک حمله پیچیده و چند لایهایی را پیاده سازی و انجام دهد که این امکان در تست خودکار وجود ندارد.

تست نفوذ جعبه سفید

در این نوع حمله متقاضی، اطلاعات کاملی از سیستم را در اختیار تیم امنیتی وبگارد قرار می‌دهد تا تمامی سورس کد مورد بررسی امنیتی قرار گیرد.

تست نفوذ جعبه خاکستری

شما برخی اطاعات از زیر ساخت وب سایت خود را  در اختیار تیم امنیتی وبگارد قرار می دهید  تا اسکن شما به صورت متمرکز تر انجام شود

 تست نفوذ پذیری جعبه سیاه

در این نوع حمله هیچگونه اطلاعاتی در اختیار تیم وبگارد قرار داده نمی‌شود و تنها با داشتن آدرس وب سایت شما سعی در شناسایی آسیب پذیری ها می کنیم